Referencje

Referencje firmy budowlanej JAKS Gliwice

Wykonaliśmy wiele prac budowlanych, remontowaliśmy:

  • mieszkania,
  • łazienki,
  • kuchnie.

Malowanie pokoju, biura czy magazynu też nie było nam obce. Remonty szpitali, muzeów i innych specjalistycznych obiektów, to dla nas codzienność. Tak więc warto poczytać co mówią o nas klienci?

Co mówią o Nas klienci

Remont pomieszczeń zabytkowych Politechnika Śląska Wydział Elektryczny

Remont Wydziału Elektrycznego PolŚl
Remont Wydziału Elektrycznego PolŚl

Firma JAKS wykonała na nasze zlecenie w budynku Wydzaiłu Elektrycznego przy ul. Akademickiej 10 – obiekt zabytkowy remont pomieszczeń. Prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Pracownicy firmy JAKS spełnili nasze oczekiwania co do jakości i tempa wykonywanej pracy. Wykonawca stosował się do naszych wymagań.

MAT-Bud Materiały Budowlane w Gliwicach poleca

Współpraca z Matbud
Współpraca z Matbud

Firma MATBUD Materiały Budowlane bardzo poleca Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe JAKS Jerzy Skórkowski jako solidnego partnera handlowego. Wieloletnia współpraca pomiędzy naszymi firmami wykazała bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do zobowiązań zarówno finansowych jak i materiałowych. W związku z powyższym z pełną stanowczością zachęcamy do współpracy z Przedsiębiorstwem JAKS: solidnym partnerem handlowym.

Prace remontowe w zabytkowych pomieszczeniach w Muzeum w Gliwicach

Remont muzeum w Gliwicach
Remont muzeum w Gliwicach

Prace były wykonywane rzetelnie, z dużą znajomością sztuki budowlanej, z zachowaniem wysokiej jakości oraz dużej kultury osobistej zarówno ze strony kierownictwa jak i pracowników. Firmę PBH JAKS możemy więc polecić z całą odpowiedzialnością tam, gdzie wymagana jest dobra jakość oraz sprawna organizacja.

Remont kapitalny elewacji Politechnika Śląska

JAKS i Politechnika Śląska
JAKS i Politechnika Śląska

Prace zostały wykonane terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zakres wykonanych prac został odebrany bez uwag i oceniony wysoko pod względem jakości i estetyki wykonania. Możemy polecić firmę JAKS jako solidnego i rzetelnego wykonawcę.

Prace budowlane i remontowe Instytu Metalurgii Żelaza im. S. Staszica

Instytut Metalurgii Żelaza
Instytut Metalurgii Żelaza

PBH JAKS prowadziło na nasze zlecenie modernizacji sali konferencyjnej z przebudową towarzyszących pomieszczeń. Prace obejmowały remont sali konferencyjnej, sanitariatów, zaplecza socjalnego i układu wentylacji mechanicznej remontowanych pomieszczeń. Prace zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, podczas odbioru cały zakres wykonywanych prac został odebrany bez uwag i oceniony bardzo wysoko pod względem jakości i estetyki wykonania. Na podstawie naszego doświadczenia uznajemy firmę PBH JAKS za solidnego i rzetelnego wykonawcę.

Remont i modernizacja Oddziału VII SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku

Remont Szpitala w Toszku
Remont Szpitala w Toszku

Pracownicy i kierownictwo firmy PBH JAKS Gliwice spełnili nasze oczekiwania co do jakości i tempa wykonywania pracy. Wykonawca stosował się do naszych wymagań. Prace została wykonana przy obsadzie personelu i pacjentów bez zawieszenia funkcjonowania Oddziału.

Nasi klienci

  • Remont kapitalny łazienki
  • Roboty rozbiórkowe , renowacja schodów i drzwi
  • Remont pomieszczeń produkcyjnych Społem Gliwice
  • Remont w famillia
  • Remont hali fabrycznej
  • Roboty wykończeniowe Śląski Uniwersytet medyczny