Firma budowlana

Firma budowlana i remontowa Gliwice

Czyli kilka słów o naszej firmie. O historii JAKS-a, jak zaczynaliśmy, co osiągnęliśmy i dokąd zmierzamy – See more at: https://jaks.biz.pl/o-nas/#sthash.4rf1x9j4.dpuf
Czyli kilka słów o naszej firmie. O historii JAKS-a, jak zaczynaliśmy, co osiągnęliśmy i dokąd zmierzamy – See more at: https://jaks.biz.pl/o-nas/#sthash.4rf1x9j4.dpuf

Jak się to wszytko zaczęło?

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „JAKS” rozpoczęło swoją działalność w kwietniu 1989 roku. Początkowo występując pod nazwą Zakład Dekarsko-Blacharski i Ogólnobudowlany zajmowało się głównie remontami kapitalnymi dachów ze wszystkich rodzajami pokrycia. W miarę rozwoju firmy stopniowo rozszerzał się zakres działalności o coraz bardziej nowoczesne i popularne dziedziny budownictwa.

Jak jest dzisiaj?

Obecnie JAKS jest jedną z najbardziej cenionych firm budowlano wykończeniowych na Śląsku. W swojej ofercie posiada szeroki zakres usług, od robót ziemnych, przez murarskie, elektryczne, malarskie, wykończeniowe, na dekarskich kończąc.

Wykonujemy prace zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla podmiotów publicznych. Możemy się poszczycić takimi klientami jak Politechnika Śląska, Uniwersytet Medyczny czy SPZ Opieki Zdrowotnej Szpital Psychiatryczny w Toszku.

Posiadamy wiele kontaktów z biurami projektowymi, architektami, plastykami, dekoratorami wnętrz oraz pracownikami naukowymi Politechniki Śląskiej. PBH JAKS zatrudnia wysokiej klasy fachowców w wielu dziedzinach, ludzi młodych i sprawnych, ale także starszych i doświadczonych, pracowników kreatywnych i samodzielnych.

W ciągu ostatniego ćwierćwiecza udało nam się zbudować wspaniały zespół ludzi, którym możesz powierzyć wszelkie prace budowlane, rozbudować działalność o wynajem powierzchni  magazynowych, lokali usługowych, biurowych oraz mieszkalnych na terenie Gliwic i okolic. Nawiązaliśmy bliską współpracę z wieloma producentami materiałów, jak i hurtowniami budowlanymi i składami budowlanymi, dzięki czemu możemy oferować dostęp do najlepszych materiałów za najlepszą cenę.

Co dalej z firmą remontową?

Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe JAKS, w 2014 roku obchodziło swoje dwudziestopięciolecie istnienia. W tym czasie, z zakładu zajmującego się głównie usługami dekarskimi, przerodziła się w wysokiej jakości firmę ogólnobudowlaną, która podejmuje się wszelkich wyzwań. Dzięki bogatemu doświadczeniu i sprawdzonym ludziom kolejne lata przyniosą dalszy rozwój firmy, rozbudowę istniejących działów, a także rozpoczęcie działalności w nowych gałęziach gospodarki.

Firma PBH JAKS powstała w czasach transformacji ustrojowej w 1989 roku. Przeszło 25 lat doświadczeń w dziedzinie budownictwa i remontów pozwala nam na wykonywanie inwestycji z najwyższą starannością i satysfakcją dla klienta. Stąd też JAKS Gliwice, jest jedną z najbardziej cenionych firm budowlanych na Śląsku.

Podpisujemy się pod umową i robimy wszystko co możemy żeby się z niej wywiązać. Dlatego nie boimy się dawać długą gwarancję na nasze usługi. Dbamy o precyzyjne, dokładne i poprawne wykonywanie zadań, które nam powierzono.

Zawsze staramy się wykonać naszą pracę jak najszybciej, zachowując przy tym należytą staranność.

Oferujemy wysoką jakość za rozsądną cenę. Pamiętajcie, pracują u nas specjaliści z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami.

Firma remontowa kontakt